Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan sistemleri, iç mekan dekorasyonunun ev, iş yeri, sosyal alanlar gibi her yerde uygulanabilen hem şık hem de modern tavan sistemlerindendir. Eskişehir asma tavan firması olarak  tavan tasarımlarında kullanım kolaylığı ve estetik kaygıları tatmin edecek tasarımlar yapmaktayız. Mekanlarınıza derinlik hissi katacak, hareketli, ferah bir alan yaratacak asma tavan modellerimiz şık ve kaliteli bir yapıdadır.

 

Metal asma tavan, taşyünü asma tavan, camyünü asma tavan, alçı asma tavan, ahşap asma tavan gibi asma tavan sistemlerinin uygulandığı her materyalden en şık tasarımları AsTavan İnşaat’ta bulunmaktadır. tüm bu sistemleri kendi atölyemizde imal ederek, adrese getirilip montajını yapıyoruz. Üretim, taşıma, montaj ve teslimata kadar geçen tüm süreci üstlenen AsTavan İnşaat,  % 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

 

Evlerde dekorasyonu tamamlayan asma tavan sistemleri, iş yerleri, avmler, hastaneler gibi mekanlarda da tesisatın altına gizlenmesi sebebiyle kolaylık sağlayan asma tavan sistemleri kaliteli çözümler sunar. Kablo ve diğer tesisatların üzerine yapılan asma tavan sistemleri sayesinde istediğiniz zaman kırıp dökmeden bu tesisatlar kolayca ulaşabilirsiniz. Hem görüntü açısından hem de kullanım açısından değer katacak asma tavan sistemleri hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.