Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri, modern yapı projelerinin vazgeçilmez uygulamalarından biridir. Farklı materyallerle farklı mekanlara kusursuz uyum sağlayabilen bölme duvarlar alanı bazen büyütmek bazense küçültmek için tercih edilir.

Eskişehir dekorasyon firması olarak bölme duvar sistemleri ile klasik beton duvar sistemlerinin sıkıcılığını kaldırıp mekana daha hareketli, daha modern bir hava katmaktadır. İsteğe göre renk ve modeli değiştirebilen bölme duvarlarda ilk şart kalite ikinci şart ise müşteri memnuniyetidir. AsTavan tarafından Eskişehir’de uygulamasını yaptığımız bölme duvar sistemleri;

Omega Bölme Duvar Sistemleri;

Omega bölme duvar sistemleri, klasik bölme duvarlardandır. Esas olarak alüminyum profiller ve camdan oluşan bölme duvarlar evlerde de iş yerlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sistem, alüminyum profiller sayesinde yalıtım sağlarken camla mekanlara şıklık katar.

Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Mekanı camla bölmenin en güzel yöntemlerinden biri olan tek camlı bölme duvarlar,  düşey profiller üzerine kurulan mekana ferahlık sağlayan bir sistemdir.

Çift Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Yine camın ferahlığını mekanlara taşıyan çift camlı bölme duvarlar düşey profillere oturtulur. Yüksek bir ısı yalıtımına sahip olan bölme duvar sistemi özellikle açık ofis sistemlerinde sıklıkla tercih edilir.

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Hareketli bölme duvar sistemleri mekanlarınızı ister açık ister kapalı şekilde rahatlıklar kullanabilmenizi sağlayacak sistemlerdir.  Konferans ve toplantı salonları, balo salonları gibi geniş alanlarda mekanı daha verimli kullanabilmenizi sağlayan hareketli duvarlar, düşey veya yatay olarak katlanabilir.

 

AsTavan İnşaat İletişim Bilgileri

Adres: Uluönder Mh. Baksan Sanayi Sitesi 20/2 Tepebaşı /ESKİŞEHİR

Tel: 0532 689 68 89

Görseller