Kurumsal

1997 yılından bu tarafa Eskişehir ve bir çok ilde inşaat sektörünün iç dekorasyon alanında çalışıyoruz. Şu an alçıpan, profil, karolam, taşyünü gibi sektörel bazda malzeme satışımızla beraber uygulama hizmeti vermekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize her zaman kaliteli ürün sunma, uygun fiyatlarla hizmet vermeye gayret eden firmamız, Eskişehir’in önde gelen yapı ve tavan dekorasyon firmalarından biri olmuştur.

İş anlayışımız kalite üzerinedir. Bu neden ile bir iş bizim için değerimizin göstergesidir. Büyük titizlik ve detaycılığımız ile bütün işlerimizi zamanında teslim ederiz. Ürün çeşitliliğimiz ve markamızın gücüyle Eskişehir tavan kaplama noktasında önemli bir noktada durmaktayız.

Gelişmekte olan inşaat ve dekorasyon sistemlerini yakından takip etmekte ve profesyonel kadrolarımız ile bütün işlerimizde uygulamaktayız.

Eskişehir'de verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra 2021 yılı itibari ile Antalya'nın Belek, Serik ve Boğazkent ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Asma tavan ve alçı işlerinde uzmanlaşan ekibimiz, aynı kalitesini Eskişehir'in dışına taşıyarak Antalya'da da göstermekte, güvenle hizmet vermektedir. 

İşimizi Profesyonellikle Yapıyoruz

Yaptığımız işlerde; öncelikle müşterimize yapılabilecekleri yerinde hiç bir ticari kaygı gütmeden açıklıyoruz, verilen işi projelendirerek müşterimizi neyi nasıl yapacağımız konusunda bilgilendiriyoruz. Uzman ekibimiz ile başladığımız işi maksimum kalite ile tamamlayıp müşterimizin beğenisine sunuyoruz.

Dürüst ve Güvenilirlik İlkesiyle Çalışıyoruz

Yapılan işlerde; proje aşamasından işin bitimine kadar olan bütün evreleri, kullanılacak malzemelerin bilgisini müşterimiz ile paylaşıyoruz. Tamamladığımız her işin daha sonra da takipçisi oluyoruz. Zamanında ve yüksek kalitede iş teslimatı yapıyoruz.

Kendimizi Her Zaman Geliştiriyoruz

Yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir ekibiz. Firmamız işlerin büyük bir kısmında mimarlar ile çalışmaktadır. Yurt içi yurt dışı yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısıyız.