Bizden Haberler

18

Aralık

2020

Web Sitemiz Yayında!

As Tavan İnşaat Artık Dijital Dünyada! Web sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimizi inceleyebilir, referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
18.12.2020 2 yıl önce admin

18

Aralık

2020

2021 Asma Tavan Modelleri

Asma tavan uygulamaları her dönemde olduğu gibi 2021 yılında da ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olacak.  Hem şık görüntüsü hem akustik düzenleyici etkisi hem de altına gizlenebilen tesisata kolayca kırıp dökmeden ulaşılabilmesi, asma tavan sistemlerini mekanların gözdesi haline getiriyor. 2021 yılında spor aydınlatma sistemleri ile birleştirilen alçı levha ve asma tavan sistemleri çok gözde olacak. Evlerde, iş yerlerinde, otellerde, hastanelerde, avmlerde, bekleme salonlarında mekana hava katan asma tavan modelleri hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
18.12.2020 2 yıl önce

08

Kasım

2021

AsTavan Kalitesi Antalya'da Da Sizlerle!

As Tavan olarak markamız ve kalitemizle artık Antalya'nın Belek, Serik, Boğazkent ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Belek asma tavan uygulamalarımızla tavanınızda tüm tesisat uzantılarını saklayabilir, ihtiyaç anında kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.  Binanın yalıtımını sağlayan asma tavan uygulamalarımız, bölme duvar sistemleri, alçı ve alçı levha sistemleri konusunda kaliteli bir hizmet almak için Antalya Serik, Belek ve Boğazkent’ten bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.  
08.11.2021 10 ay önce admin

Toplam 1 sayfa icerik arasından 1. sayfa gösteriliyor